افزونه جلالی را نصب کنید. 2 جماد أول 1443 Monday, 6 December , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 703×

اطلاعیه ها

نتایج مسابقات پاراتنیس روی میز بزرگسالان بانوان کشور

شناسه : 6531 ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳ 83 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ مسابقات پاراتنیس روی میز بزرگسالان بانوان باشگاههای کشور به میزبانی سالن شهید هرندی برگزار شد. در مسابقات تیمی ۱۲ تیم بعد از ۱۹ مسابقه در کلاسهای ۴ و ۵ ،۸، ۹ و ۱۰ با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج ذیل حاصل شد: کلاس (۵و […]

نتایج مسابقات پاراتنیس روی میز بزرگسالان بانوان کشور
پ
پ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ مسابقات پاراتنیس روی میز بزرگسالان بانوان باشگاههای کشور به میزبانی سالن شهید هرندی برگزار شد.

در مسابقات تیمی ۱۲ تیم بعد از ۱۹ مسابقه در کلاسهای ۴ و ۵ ،۸، ۹ و ۱۰ با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج ذیل حاصل شد:

کلاس (۵و ۴)

مقام اول:همدان
مقام دوم:فراسنج تهران (الف)
مقام سوم:فراسنج تهران (ب)
مقام چهارم :خراسان شمالی (الف)
مقام پنجم:خراسان شمالی(ب)

کلاس (۸)
مقام اول:فراسنج تهران
مقام دوم:خراسان شمالی (الف)
مقام سوم:خراسان شمالی(ب)

کلاس (۱۰ و ۹)

مقام اول:آدرینا فارس
مقام دوم:همدان
مقام سوم:فراسنج تهران
مقام چهارم:خراسان شمالی

در ادامه مسابقات انفرادی در کلاس ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰ برگزار شد که در پایان مقام های ذیل حاصل شد :

کلاس (۳)
مقام اول:الهام چزانی (تهران)
مقام دوم:مریم علیزاده(تهران)
مقام سوم مشترک:مریم گیلانی (مازندران) مرضیه عزیزی (البرز)

کلاس (۴)
مقام اول:حدیث اصلانی(تهران)
مقام دوم:مونا مسعودی(خراسان رضوی)
مقام سوم:زهرا زارع(فارس)

کلاس (۵)
مقام اول:میترا توصیفی (همدان،)
مقام دوم:مریم ترابی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک:رقیه روشن (تهران)
اعظم ترکشوند(همدان)

کلاس (۷)
مقام اول:زهرا نمازی (فارس)
مقام دوم:شیرین اسماعیل پور ابیانه(تهران)
مقام سوم:فاطمه دشتی زاده (فارس)

کلاس (۸)
مقام اول:آیدا فاضل نیا (تهران)
مقام دوم :پگاه کلهرودی (تهران)
مقام سوم مشترک :محدثه کاظمی (البرز)
مهتاب رمضانی (خراسان رضوی )

کلاس (۹)
مقام اول: سمیه مصطفوی( چهار محال)
مقام دوم:منیره قنبری (خراسان رضوی )
مقام سوم مشترک : راضیه گریوانی (خراسان شمالی) مریم مجی زاده (خراسان رضوی )

کلاس (۱۰)
مقام اول: نرگس حمیدی (همدان)
مقام دوم:اکرم حسینی (اصفهان)
مقام سوم مشترک : مریم زارع(فارس)
فاطمه اعتصامی نیا (فارس)

کادر برگزاری:
سرداور:پوران رحیمی
کمک سرداور:سهیلا شیخی

داوران: سیما محمدخان بیگی ، عفت برنا، ماریا مراحمی ، مهدیه جمشیدوند، هستی حیدرزاده، منصوره صفری محمدی ، پروین ساریخانی، مهری پهلوانی، سهیلا ریسی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.