تبلیغات


رویدادها

دور سوم تورایرانی بانوان

محل :کرج

زمان :۷ الی ۹ آذر

دور سوم تورایرانی آقایان

محل :اصفهان

زمان :۷ الی ۹ آذر


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1398/05/17 12:03
کد خبر
99623

تور جهانی نوجوانان و جوانان هنگ کنگ
نتایج نمایندگان کشورمان تا به این لحظه


‍ ‍ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ،رقابتهای نوجوانان و جوانان گلدن سری از ۷ لغایت ۱۱ آگوست به میزبانی هنگ کنگ در حال برگزاریست.

در مرحله گروهی این رقابتها که صبح امروز با حضور ۹ تیم در ۳ گروه آغاز گردید تیم مشترک ایران متشکل از (امین احمدیان و  حریف تایلندی او  PANAGITGUN Yanapong ) در گروه دوم به مصاف تیم مشترک هنگ کنگ و چین رفته و با پیروزی ۳ بر ۰ از سد حریف گذشت.نماینده کشورمان در این دیدار با لیانگ  روبرو شد که در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ بر حریف هنگ کنگی چیره شد.

در بازی دوم ،تیم مشترک احمدیان در مصاف با کره موفق به شکست حریف با نتیجه ۳ بر ۱ شد .در این بازی نماینده کشورمان در برابر کیم ووجین به پیروزی ۳ بر ۲ دست یافت و در مقابل پارک ۳ بر ۰ به برتری رسید.

تیم احمدیان میبایست در نیمه نهایی این رقابتها فردا راس ساعت ۱۳:۳۰ به وقت هنگ کنگ بر روی میز ۲ به مصاف نمایندگان هند رود.


در رقابتهای تیمی نوجوانان نیز ۱۲ تیم در قالب ۴ گروه به مصاف حریفان خود رفتند.نوید شمس تنها نماینده حاضر کشورمان در این گروه سنی ،با YU Nok از هنگ کنگ در برابر تیم تایلند و کره به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافتند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند .

نماینده کشورمان در بازی انفرادی و دوبل خود در مقابل تایلندیها ۳ بر ۱ به پیروزی رسید .

وی در بازی انفرادی مقابل مینسه اوک کره ای نیز با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یافت و در دوبل ۳ بر ۰ از سد حریف گذشت.

 تیم مشترک کشورمان میبایست فردا راس ساعت ۱۰ به وقت محلی بر روی میز ۱ با نمایندگان هند برای خوشرنگ تر شدن مدال خود به رقابت بپردازد.

هدایت نمایندگان کشورمان را در این رقابت ها مهندس افشین بدیعی بر عهده دارد.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران