تبلیغات


رویدادها

دور سوم تورایرانی بانوان

محل :کرج

زمان :۷ الی ۹ آذر

دور سوم تورایرانی آقایان

محل :اصفهان

زمان :۷ الی ۹ آذر


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1398/05/10 18:43
کد خبر
99143

سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز منتشر کرد
رنکینگ ماه آگوست 2019 / رشد مطلوب نمایندگان کشورمان در بخش بزرگسالان و زیر 21 سال


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز بر طبق آخرین رنکینگ منتشر شده فدراسیون جهانی در ماه آگوست ۲۰۱۹ ،نوشاد عالمیان با ۴ پله و برادرش نیما با ۶ پله صعود به ترتیب بر جایگاه ۷۸ و ۷۹ بزرگسالان قرار گرفتند. امین احمدیان نیز که در ماه گذشته بر جایگاه ۳۱۸ قرار داشت در رنکینگ جدید با ۸۰ پله ارتقا جایگاه ۲۳۸ و امیر حسین هدایی نیز با ۱۳۲ پله جابجایی موفق شد رتبه ۲۵۵  بزرگسالان را به خود اختصاص دهند.


در بخش بانوان نیز ندا شهسواری صدرنشین و با سه پله سقوط در رتبه ۱۸۴ قرار دارد .همچنین مهشید اشتری به دنبال بانوی المپیکی با ۵ پله سقوط در رده ۲۲۸ جای گرفت. ارتقای یک پله ای مریم صامت نیز سکوی ۴۴۱ را به وی اختصاص داد.


در بخش جوانان زیر ۲۱ سال امیر حسین هدایی با  ارتقای ۲۳ پله ای موفق به صدرنشینی و قرار گرفتن بر رتبه ۲۴ شد.  امین احمدیان نیز با ۳۵ پله ارتقا بر رتبه ۵۳ ایستاد.

 پریناز حاجیلو ، مهشید اشتری و ملیکا کرمی  با ۷ پله ارتقا به ترتیب  در رتبه های ۱۰۹،۲۰۱،۲۱۱ جای دارند.

در بخش جوانان ارتقای قابل چشمگیری در بخش پسران دیده نشد و امین احمدیان با یک پله سقوط با قرار گرفتن بر رتبه ۱۳ همچنان صدرنشین میباشد.

در دختران نیز شیما صفایی با یک پله ارتقا،پریناز حاجیلو با ۳ پله ،ملیکا کرمی با ۱۸ پله مریم فرعی با ۱۴ پله موفق به قرار گرفتن بر رتبه های ۳۳۲،۳۵۹،۴۳۳،۴۹۶ شدند.

همچنین در بخش نوجوانان، نوید شمس به مانند ماه قبل بر رتبه ۶ دنیا قرار دارد.

فایل رنکینگ

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران