تبلیغات


رویدادها

المپیاد استعدادهای برتر دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :3 الی 7 شهریورماه 98

پیشکسوتان آقایان کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :31 مرداد الی 1 شهریور

تورایرانی هوپس پسر کشور

محل :قم

زمان :۲۸ الی ۳۰ مردادماه ۹۸

المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۷ الی ۳۱ مردادماه ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1398/02/11 01:13
کد خبر
92023

رقابتهای تیمی هوپس دختران و پسران کشور
مازندران،تهران و همدان بر جایگاه نخست ایستادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۷ کوچولوهای آینده دار تنیس روی میز ایران در چهار نقطه کشور در قالب مسابقات تیمی و انفرادی به مدت ۳ روز رقابتهای خود را آغاز کردند.

در روز دوم این مسابقات عصر امروز در قالب رقابتهای تیمی، نونهالان ۸ و ۹ سال دختر کشور به میزبانی مردم مهمانواز کرمانشاه مسابقات پیگیری شد و در فینال بین کرمانشاه الف و مازندران این تیم مازندران بود که با برتری 3 بر 2 به عنوان قهرمانی دست یافت و کرمانشاه الف به نائب قهرمانی بسنده کرد.دو تیم خوزستان و فارس مشترکا بر جایگاه سوم ایستادند.

 ساری نیز میزبان رقابتهای قهرمانی هوپس 10 و 11سال پسر کشور میباشد و عصر امروز تهران،فارس،مازندران،قزوین ۴ تیم راه یافته به نیمه نهایی بودند که با برتری 3 بر ۱ تهران مقابل فارس و ۳ بر ۲ مازندران مقابل قزوین ،دو تیم تهران و مازندران راهی فینال شدند.

تهران در گام نهایی با نتیجه 3 بر ۱ در برابر مازندران پیروز شد تا بدین ترتیب عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.پس از مازندران که موفق شد در جایگاه دوم بایستد دو تیم فارس و قزوین مشترکا جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

از سوی دیگر رقابت های قهرمانی هوپس دختران (۱۰ و ۱۱ سال کشور) به میزبانی مردم خونگرم زنجان پس از دو روز رقابت با شناخت تیم همدان به عنوان چهره برتر در بخش تیمی به کار خود پایان داد.

همدان در فینال با برتری 3 بر 1 مقابل آ.غربی موفق به کسب سکوی قهرمانی گردید.

آدربایجان غربی با شایستگی به نایب قهرمانی رسید .فارس و یزد بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران