تبلیغات


رویدادها

المپیاد استعدادهای برتر دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :3 الی 7 شهریورماه 98

پیشکسوتان آقایان کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :31 مرداد الی 1 شهریور

تورایرانی هوپس پسر کشور

محل :قم

زمان :۲۸ الی ۳۰ مردادماه ۹۸

المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۷ الی ۳۱ مردادماه ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1398/01/30 21:45
کد خبر
91143

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان کشور
چهار راکت بدست برتر به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی بانوان صعود کردند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در روز اول این دوئل ۱۶ ورزشکار از ۹ استان "همدان،البرز،مازندران،تهران،اصفهان،آ.غربی،گلستان،فارس و مرکزی)در جداول گروهی به مصاف هم رفتند و نفرات برتر هر گروه پس از انجام ۳ دور بازی راهی دور دوم شدند.
غزاله مولاطلب،هلیا اصغری،شیما صفایی،مهشید صامت،منصوره رضایی ،فاطمه مختار رضایی ،کیمیا رستمی و پریا خضر در رقابت تنگاتنگ دور دوم لحظات پر استرس و فشار سنگینی را سپری کردند.
سرانجام پس از انجام ۵۲ بازی ،این شیما صفایی به مربیگری خانم زهره ابوطالبیان نماینده همدان بود که بدون باخت با ۷ برد و با کسب ۱۴ امتیاز در صدر جدول ایستاد.
هلیا اصغری از تهران با مربیگری عاطفه کریمی ،پریا خضر از آ.غربی به مربیگری سهیلا محمدپور،مهشید صامت از گلستان با مربیگری سارا شهسواری  با ۴ برد و ۳ باخت و مجموع ۱۱ امتیاز حاصله، رده های دوم تا چهارم به خود اختصاص دادند و به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راه پیدا کردند.

سرداوری این دوره از مسابقات به عهده سرکار خانم اسکندری داور بین المللی کشورمان بود و خانم ها زهرا اسکندری (سرداور- بین المللی)، فاطمه امیدی(داور-بین المللی)، نرگس خودکامه (داور-بین المللی)، آرام رحیمی (داور-بین المللی)، معصومه کریمی (داور-ملی)، منصوره صفری محمدی (داور-ملی) کادر داوری این دوره از مسابقات را تشکیل می دادند.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران