تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :23 الی 26 خرداد

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1398/01/02 17:08
کد خبر
89623

رقابت ۴۸ ورزشکار برای عضویت در تیم ملی بزرگسالان با آئین نامه جدید
/ ۳۲ بازیکن در مرحله مقدماتی به میدان می ‏روند ‏


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز  ، طبق آئین نامه جدید انتخابی تیم های ملی در سال ۹۸ ، ‏ورزشکاران برتر رنکینگ جهانی و ملی در دو مرحله مقدماتی و نهایی به مصاف هم می روند که در پایان نفرات برتر به ‏مسابقات قهرمانی بزرگسالان ۲۰۱۹ آسیا که شهریورماه در اندونزی برگزار می شود اعزام خواهند شد . مرحله نهایی انتخابی ‏تیم ملی بزرگسالان بانوان و آقایان نیز خردادماه انجام می شود .  ‏

بخش بانوان ‏
هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی: ‏

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی
‏۱. مهشید اشتری (خ.رضوی)‏
‏۲.پریناز حاجیلو (البرز)‏
‏۳.ملیکا کرمی (تهران)‏
‏۴. فاطمه جمالی فر (البرز )‏

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی ‏
‏۵. ندا شهسواری (کرمانشاه)‏
‏۶. مریم صامت (گلستان)‏
‏۷. صبا صفری (مازندران)‏
‏۸. سارا شهسواری (کرمانشاه) از رنکینگ ملی ‏

مسابقات مرحله مقدماتی انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی ( ۲۹ و ۳۰ فروردین در آکادمی امیراحتشام ‏زاده مجموعه انقلاب تهران)  : ‏
‏۱. شیما صفایی (همدان)‏
‏۲. غزاله مولاطلب (البرز)‏
‏۳.مینا‌ پورموسوی (البرز)‏
‏۴.فاطمه مختار رضایی (مازندران)‏
‏۵.کیمیا رستمی (تهران)‏
‏۶.مریم فرعی (البرز)‏
‏۷.هلیا اصغری (تهران)‏
‏۸.منصوره رضایی (اصفهان)‏
‏۹.مهشید صامت (گلستان)‏
‏۱۰.پریا خضر (آ.غربی)‏
‏۱۱.الینا رحیمی (آ.غربی)‏
‏۱۲.حنانه امیدی (اصفهان)‏
‏۱۳.ملیکا عامرطاس (فارس)‏
‏۱۴.صبا سراجی (مرکزی)‏
‏۱۵.شایسته باقری فرد (فارس)‏
‏۱۶.‌پانیذ ویزواری (گلستان)‏

بخش آقایان ‏
هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی به شرح توضیحات ذیل : ‏

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی
‏۱. امیر حسین هدایی (تهران)‏
‏۲.میعاد لطفی (تهران)‏
‏۳.افشین نوروزی (خوزستان)‏
‏۴. حمید رضا طاهرخانی (قزوین) ‏

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی ‏
‏۵. نیما‌ عالمیان (مازندران)‏
‏۶. نوشاد عالمیان (مازندران)‏
‏۷. امین احمدیان (تهران)‏
‏۸. امین میرالماسی (تهران) ‏

مسابقات مرحله مقدماتی انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی ( ۲۶ و ۲۷ فروردین در آکادمی امیراحتشام ‏زاده مجموعه انقلاب تهران)  : ‏
‏۱. آرمان حاجی ئی (تهران)‏
‏۲. محمد علی رویین تن (فارس)‏
‏۳. سجاد حسینی (اصفهان)‏
‏۴. محمد فرقدانی (اصفهان)‏
‏۵. آرین غفاری (البرز)‏
‏۶. مهرداد دهستانی (البرز)‏
‏۷. علی اکبر شعاری (مازندران)‏
‏۸. محمد بشیری (تهران)‏
‏۹. سعید احمدیان (آ.شرقی)‏
‏۱۰. متین لطف الله نسبی (کردستان)‏
‏۱۱. آریا امیری (کردستان)‏
‏۱۲. عارف احمدی فر (گیلان)‏
‏۱۳. حامد باشت باوی (خوزستان)‏
‏۱۴. مهرشاد پوده (اصفهان)‏
‏۱۵. امیر حسین رزاق نیا (مازندران)‏
‏۱۶.‌ مهدی معدن کن (البرز)‏


هیات ها ، مرییان و ورزشکاران می بایست برای اطلاع از جزییات شرایط حضور در مسابقات مقدماتی انتخابی تیم‌ملی بزرگسالان ، بخشنامه ذیل را به دقت مطالعه و در موعد مقرر اعلام آمادگی نمایند .

 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران