تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :23 الی 26 خرداد

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1397/12/09 18:54
کد خبر
87863

بیست و هفتمین دوره لیگ برتر باشگاههای کشور جام شهدا/
تصاحب عنوان قهرمانی پتروشیمی بندر امام برای چهارمین سال پیاپی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز،بیست و هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر تنیس روی میز آقایان باشگاههای کشور "جام شهدا" سرانجام پس از گذشت ۴ ماه با قهرمانی تیم پتروشیمی بندر امام به کار خود خاتمه داد.

این رقابتها که از آبان ماه در چند مرحله بصورت متمرکز برگزار شد در مرحله مقدماتی با حضور ۸ تیم و در مرحله پلی آف با حضور ۴ تیم برتر دور اول، پیگیری شد که در پایان تیم پتروشیمی بندر امام با سابقه ۲۶ ساله حضور در لیگ،موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و برای نهمین بار نام خود را در تاریخ برگزاری این مسابقات ثبت و از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

تیم صاحب نام دانشگاه آزاد اسلامی دیگر مدعی با سابقه یکبار قهرمانی در لیگ برتر، در این دوره با بهره گیری از ورزشکاران و کادر خود به عنوان نائب قهرمانی دست یافت .

تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی از روز سه شنبه ۷ اسفند ماه در آکادمی تنیس روی میز امیر احتشام زاده محل برگزاری این مسابقات به مصاف هم رفتند.

دو تیم پتروشیمی بندر امام و دانشگاه آزاد اسلامی با شکست رعد پدافند هوایی و پالایش نفت آبادان راهی فینال شدند . تیم های راه یافته به گام نهایی از تیم های با سابقه حاضر در لیگ باشگاهی کشور هستند که هر دو با بهره گیری از  بازیکنان ملی پوش مقابل هم صف آرایی کردند.

در بازیهای مرحله مقدماتی تیم دانشگاه آزاد با برد ۴ بر ۲ و با یک تساوی در رفت و برگشت موفق شد صدر نشین پایان مرحله مقدماتی شود اما در ادامه در فینال این تیم پتروشیمی بندر امام بود که با دو برد ۶ بر صفر در مرحله رفت و برگشت از عنوان قهرمانی خود برای نهمین بار غیر متوالی و چهارمین سال پیاپی دفاع کند.
تیم های رعد پدافند هوایی و پالایش نفت آبادان نیز مشترکا بر جایگاه سوم ایستادند.

بدین ترتیب پرونده بیست و هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر تنیس روی میز باشگاههای کشور از ۲۹ آبان جاری بود به تاریخ ۹ اسفند ماه ۹۷ بسته شد.

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران