تبلیغات


رویدادها

المپیاد استعدادهای برتر دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :3 الی 7 شهریورماه 98

پیشکسوتان آقایان کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :31 مرداد الی 1 شهریور

تورایرانی هوپس پسر کشور

محل :قم

زمان :۲۸ الی ۳۰ مردادماه ۹۸

المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۷ الی ۳۱ مردادماه ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1397/11/20 12:44
کد خبر
86263

لیگ برتر باشگاه های بانوان کشور گرامیداشت سرکار خانم آذر نصیری قهرمان اسبق ملی/
تقابل چهار مدعی در مرحله پلی آف


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز،مرحله حساس رقابتهای لیگ برتر بانوان باشگاههای کشور با حضور هفت تیم طی روزهای هفدهم لغایت نوزده بهمن ماه در آکادمی تیم های ملی امیر احتشام زاده در حالی برگزار گردید که چهار تیم مدعی قهرمانی در رویارویی با یکدیگر بازی بسیار نزدیکی و غیر قابل پیشبینی را از خود به نمایش گذاشتند.

در پایان مرحله سوم این مسابقات شهرداری شهر بابک که در دور قبل در رده سوم جدول امتیازی قرار داشت موفق شد در بازیهای حساس مرحله نهایی با پیروزی  5 بر 1 مقابل نامی نو صدرنشین دور قبل ، از مجموع 14 بازی انجام شده با دو باخت صدرنشین مرحله آخر مقدماتی گردیده و به عنوان تیم اول راهی مرحله پلی آف شود.

تیم دیجی تندرست نیز که در مرحله رفت تنها با یک باخت در رده دوم قرار داشت در مرحله تعیین کننده نیز با برد مقابل نامی نو و دانشگاه آزاد و باخت 5 بر 3 در برابر شهرداری شهر بابک از مجموع 14 بازی انجام شده با کسب 26 امتیاز با فاصله بسیار کم تیم صدرنشین را برای رسیدن به قهرمانی دنبال میکند.

نامی نو که تنها باخت خود را در دور قبل در برابر دانشگاه آزاد کسب کرده بود در این دور در بازیهای حساس خود مقابل این تیم به برتری 5  بر 2 دست یافت اما در مصاف با تیم های شهرداری شهر بابک و دیجی تندرست نتیجه را واگذار کرد تا بدین ترتیب با کسب 25  امتیاز به عنوان تیم سوم صعود نماید.

دانشگاه آزاد اسلامی نیز با مجموع 9 برد از 14 بازی انجام شده با کسب 23  امتیاز به عنوان تیم چهارم به مرحله بعد راه یافت.

در مرحله پلی آف شهرداری شهر بابک به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی و دیجی تندرست به مصاف نامی نو اصفهان میروند.

رشد ورزش ایرانیان البرز ،اکباتان همدان، ساسان کرمان،مناطق نفت خیز جنوب نیز  به ترتیب جایگاههای پنجم تا هشتم را به خود اختصاص داده و از صعود به مرحله نهایی باز ماندند.

همچنین تیم مناظق نفت خیز که درپایان دوره دوم با 11 امتیاز  و تفاضل اختلاف 6 امتیازی با صدرنشین در رده ششم جدول بود از حضور در دور آخر مقدماتی انصراف داد.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران