تبلیغات


رویدادها

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۹ الی ۳۰ فروردین ۹۸

مرحله مقدماتی انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :26 الی 27 فروردین ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1397/08/09 12:31
کد خبر
76103

به میزبانی آکادمی امیر احتشام زاده
قرعه کشی لیگ برتر آقایان و بانوان برگزار می شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، جلسه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر در فصل 97 روزهای شنبه و یک شنبه 12 و 13 آبان برگزار می شود که تیم های شرکت کننده حریفان خود را خواهد شناخت.
لیگ برتر آقایان : 
قرعه کشی لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور ساعت 10 صبح روز شنبه 12 آبان ماه برگزار می شود و تیم های پتروشیمی بندرامام ، دانشگاه آزاد اسلامی ، رعد پدافند هوایی ، دانشگاه یزد ، هیئت کردستان ، نفت آبادان ، هیئت بابل باشگاه ایرانیان البرز 8 تیمی هستند که برای حضور در این پیکارها اعلام آمادگی کردند و احتمال حضور منطقه آزاد اروند نیز وجود دارد.
مسابقات این فصل در 6 مرحله انجام خواهد شد که تیم ها بصورت دوره ای رفت و برگشت مسابقه می دهند که 4 مرحله آن در مرحله مقدماتی و 2 مرحله پایانی پلی اف خواهد بود.
 
لیگ برتر بانوان : 
قرعه کشی لیگ برتر بانوان باشگاههای کشور ساعت 10 صبح روز یکشنبه 13 آبان ماه برگزار خواهد شد و قرار است تیم های نامی نو اصفهان ، مس کرمان ، شهرداری شهربابک ، دیجی تندرست ، باشگاه ایرانیان البرز ، مناطق نفتخیزجنوب ، دانشگاه آزاد اسلامی در این مسابقات شرکت نمایند که امکان اعلام آمادگی برخی تیم های دیگر نیز وجود دارد .  
مسابقات این فصل در 4 مرحله انجام خواهد شد که تیم ها بصورت دوره ای رفت و برگشت مسابقه می دهند که 3 مرحله آن در مرحله مقدماتی و یک مرحله پایانی پلی اف خواهد بود .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران