تبلیغات


رویدادها

تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور

محل :منطقه آزاد اروند - آبادان

زمان :12 - 15 آذر ۹۷

تورایرانی بزرگسالان بانوان کشور

محل :مشهد مقدس

زمان :۷ - ۹ آذر ۹۷

مرحله اول لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده مجموعه انقلاب تهران

زمان :29 آبان - ۱ آذر ۹۷

المپیاد استعدادهای برتر پسر

محل :اصفهان

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

المپیاد استعدادهای برتر دختر

محل :کرج

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1397/08/03 21:38
کد خبر
75863

با پایان دومین دوره مسابقات قهرمانی تور ایرانی نوجوانان و جوانان دختر در کرمان
نمایندگان آ.غربی و همدان بر سکوی قهرمانی ایستادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، دومین دوره مسابقات قهرمانی تور ایرانی جوانان و نوجوانان دختر کشور با قهرمانی الینا رحیمی در رده سنی نوجوانان و شیما صفایی از همدان در رده سنی جوانان خاتمه یافت.

 

این مسابقات که از اول آبان ماه به مدت 3 روز در کرمان در حال پیگیری بود در بخش جوانان با 76 ورزشکار برگزار شد که در مرحله مقدماتی پینگ پنگ بازان در 25 گروه 3 و 4 نفره با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان نفرات اول و دوم به جدول حذفی 64 نفره صعود کرده و پس از قرعه کشی با حریفان خود در این مرحله به رقابت پرداختند.در پایان این مسابقات و پس از انجام 125 بازی ،در فینال الینا رحیمی از آ.غربی موفق شد با شکست 4 بر 1 فرناز اسکندری از خوزستان سکوی نخست این دوره از مسابقات را از آن خود نماید. فرناز اسکندری دوم شد .صبا سراجی از استان مرکزی و مبینا قورچیان از البرز در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

 

در مرحله مقدماتی بخش جوانان نیز 102 راکت به دست از استانهای مختلف کشور در 32 گروه 3 و 4 نفره به رقابت با یکدیگر پرداختند و دو نفر برتر هر گروه به جدول حذفی راه یافتندکه در پایان پس از انجام 177 بازی در این رده ، در فینال شیما صفایی از همدان در مصاف با ملیکا عامرطاس از استان فارس موفق به پیروزی 4 بر صفر شد و بر جایگاه نخست ایستاد. عامر طاس دوم شد. مقام سوم مشترکی این رده سنی به منا پور موسوی و پریناز حاجیلو از البرز رسید.

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران