تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :23 الی 26 خرداد

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1397/05/17 23:41
کد خبر
69623

در آستانه اعزام به قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ،
اقدامی زیبا از طرف ملی پوشان / ادای احترام به امیرخان احتشام زاده
 
احتشام زاده  =  پینگ پنگ 
پینگ پنگ     =  احتشام زاده 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و در اقدامی پسندیده ،  اعضای تیم های ملی پسران و دختران نوجوان و جوان که فردا عازم کشور میانمار محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا می باشند ، با حضور در منزل امیر خان احتشام زاده پدر تنیس روی میز ایران ، ضمن اهدای دسته گل به ایشان ،  ادای احترام کردند .‌
در این ملاقات که محمود نظری دبیر فدراسیون ملی پوشان و مربیان ملی را همراهی می کرد ، مجید احتشام زاده مرد پر افتخار تاریخ تنیس روی میز ایران نیز حضور داشت . 
ملی پوشان در این ملاقات ضمن گوش فرا دادن به نصایح پدر تنیس روی میز ایران ، از سخنان و تجارب ارزنده مجید احتشام زاده نیز بهره مند شده و برای این خانواده پر افتخار آرزوی سلامتی و طول عمر نمودند .   
خانواده احتشام زاده را به واقع می بایست پر افتخار ترین خانواده تنیس روی میز ایران نام‌ نهاد ، خانواده ای که پینگ پنگ با نام آنان عجین شده و بسیاری از علاقه مندان ورزش و حتی مردم عادی ، با شنیدن نام پینگ‌پنگ‌ به یاد این خانواده افتاده و با یادآوری نام این خانواده ، ورزش پینگ پنگ و تداوم قهرمانی های امیر و مجید احتشام زاده را به خاطر می آورند. 
فدراسیون تنیس روی میز همواره سعی نموده با احترام واقعی و غیر تبلیغی و ابزاری به پیشکسوتان و بزرگان تنیس روی میز ، شان و جایگاه این عزیزان را محترم بشمارد .
 
 
نام گذاری آکادمی تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب به نام امیرخان احتشام زاده و بسیاری از اقدامات دیگر ، در همین راستا توسط فدراسیون انجام گرفته است .
گزارش تصویری این اقدام به شرح تصاویر ذیل می باشد :
 
 
 
 
 
 
 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران