تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :23 الی 26 خرداد

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1397/05/15 20:38
کد خبر
69463

کمپ تیم های ملی تنیس روی میز ایران میزبان نفر اول ورزش کشور
بازدید وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بانوان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، عصر امروز دوشنبه 15 مرداد ماه 1397 دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک بهمراه هیأتی متشکل از مدیران کل وزارت ورزش و جوانان و مهندس شهنازی دبیر کل کمیته المپیک در کمپ تیم های ملی تنیس روی میز (آکادمی امیر احتشام زاده) از اردوی تیم ملی بانوان اعزامی به مسابقات المپیک آسیایی و قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا بازدید نمودند.

دکتر مسعود سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی تنیس روی میز گفت: با توجه به ترکیب فعلی تنیس روی میز و استعدادها ی خوب این رشته، در آینده می توانیم موفقیت های خوبی به دست آوریم .


وی با بیان این که جایگاه فعلی تنیس روی میز در آسیا و جهان نسبت به گذشته بهتر است و رشد خوبی داشته ایم، افزود: اگر با توجه به استعدادهای این رشته کار مِنسجم تری را همراه با آموزش و پرورش انجام دهیم می توانیم درخشش بهتری داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: تاکید می کنم ورزشکاران این رشته در نقاط مختلف ایران زیاد هستند که باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند و حتی می توانیم از مدرسان خارجی برای رشد این رشته استفاده کنیم. 

دکتر سلطانی فر با تاکید بر این که باید حمایت گسترده ای از این رشته داشته باشیم از حضور امیر احتشام زاده که خوشرنگ ترین مدال تنیس روی میز ایران در بازی های آسیایی را به ارمغان آورده در کنار ملی پوشان تشکر کرد.

در این بازدید مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون ضمن خیر مقدم  به میهمانان گزارش مختصری از عملکرد فدراسیون و دستاوردهای تنیس روی میز در سالهای اخیر بیان نمودند.

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران