تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/10/15 15:44
کد خبر
48183

موفقیتي دیگر در عرصه بین الملل ،
داور بین المللی ایران عضو تیم مدیریت مسابقات جهانی سوئد شد
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و با دعوت ITTF ( فدراسیون جهانی تنیس روی میز ) ، نصیبه دلیر هروی داور بین المللی کشورمان برای اولین بار به عضویت تیم مدیریت برگزاری مسابقات جهانی هالمستاد که از تاریخ ۲۹ اوریل تا ۶ می ۲۰۱۸ در کشور سوئد برگزار می گردد ، انتخاب شد. 
این انتخاب با توجه به معرفی قبلی فدراسیون مبنی بر حضور این داور بین المللی در دوره مدیریت مسابقات که در ابتدای سال جاری در ووشی چین و زیر نظر کنفدراسیون آسیا برگزار گردید و موفقیت نصیبه دلیر هروی در دوره فوق الذکر ، بدست آمده است . 
از طرفی طی جلساتی که در حاشیه فینال تورهای جهانی در قزاقستان برگزار گردید ، مهندس افشین بدیعی نایب رئیس کنفدراسیون آسیا به نمایندگی از شای زن هوا رئیس آن کنفدراسیون ، مذاکرات متعددی را با مقامات فدراسیون جهانی به انجام رسانده و هدف کنفدراسیون را تربیت نیروهای خبره و كارآمد جهت مدیریت مسابقاتی اعلام داشته که در سطح جهان به خصوص در سطح قاره کهن برگزار می گردد ، اعلام داشته است .  
نصیبه دلیر هروی طی ۲ سال اخیر با حضور در تهران ، همکاری نزدیکی با کمیته های آموزش و مسابقات فدراسیون داشته است. 
این داور بین المللی پس از موفقیت در دوره تربیت مدیریت مسابقات تحت نظر ATTU (کنفدراسیون آسیا) ، برای اولین بار است که جهت ارتقای دانش و تجارب خود در تیم مدیریت مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفته تا انشالله در آینده نزدیک اولین ایرانی باشد که به عنوان مدیر مسابقات تورها و میادین بین المللی حضور خواهد داشت.
نصیبه دلیر هروی دارای مدرک کارشناسی ارشد و آشنا با زبان انگلیسی می باشد و در گذشته به عنوان مربی و ورزشکار در این رشته ورزشی فعالیت داشته است .

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات