تبلیغات


رویدادها

مسابقات پارا تنیس روی میز آقایان ( ایستاده )

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۱۲ الی ۱۳ دی ۹۸

مسابقات پارا تنیس روی میز آقایان ( نشسته )

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۱۰ الی ۱۱ دی ۹۸

مسابقات پارا تنیس روی میز بانوان

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۸ الی ۹ دی ۹۸

مرحله سوم لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۴ الی ۶ دی ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1398/10/10 12:07
کد خبر
195223

‍ ‍ ‍ اولین دوره مسابقات قهرمانی پاراتنیس روی میز ایران
‍ پس از دو روز رقابت برترین های بخش بانوان مشخص شدند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، اولین دوره مسابقات قهرمانی پارا تنیس روی میزایران در بخش بانوان با حضور ۷۱ نفر از ۱۳ استان در تاریخ ۸ دی ماه به مدت ۲ روز در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید هرندی تهران در 11 کلاس برگزار گردید که پس پایان رقابت ها نفرات برتر شناخته شدند. در پایان این رقابت ها مراسم اهدا جوایز با حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون، دکتر سیما لیموچی ریاست کمیته جانبازان و معلولین فدراسیون و نائب رئیس کمیته ملی پارالمپیک و همچنین دکتر شمس ریاست مجموعه ورزشی هرندی تهران و هیأت نابینایان و کم بینایان برگزار شد. مقامهای کسب شده این رویداد به شرح ذیل میباشد: مقام اول و دوم کلاس ۱ و ۲: مقام اول: زهرا انصاریان (خراسان رضوی) مقام دوم:نرگس خزایی (خراسان رضوی) کلاس ۳: مقام اول :مریم علیزاده (تهران) مقام دوم:الهام چزانی (تهران) مقام سوم مشترک:فریده شعیبی(خوزستان)مریم گیلانی (مازندران) کلاس ۴: مقام اول:زهرا زارع(فارس) مقام دوم: حدیث اصلانی (تهران) مقام سوم مشترک:مهناز حدادی (کرمانشاه)زهرا فتحی (اصفهان) کلاس ۵ مقام اول:روقیه روشن(تهران) مقوم دوم :مریم ترابی (خراسان رضوی) مقام سوم مشترک :نرگس قاسمی (همدان)نرگس قابلی (خراسان رضوی) کلاس ۶ و ۷ مقام اول:رهرا نمازی (خراسان شمالی) مقام دوم:فاطمه دشتی زاده(فارس) مقام سوم:زهرا علی آبادی (خراسان شمالی) کلاس ۸ مقام اول :آیدا فاضل نیا (تهران) مقام دوم :پگاه کله رودی (تهران) مقام سوم مشترک :حنانه نجاتی (تهران)محدثه کاظمی (البرز) کلاس ۹ مقام اول:سیمیه مصطفوی (شهرکرد) مقام دوم:مریم حجی زاده(خراسان رضوی ) مقام سوم مشترک :فریده حسین زاده (گیلان)؟منیره قنبری(خراسان رضوی) کلاس ۱۰ مقام اول:فاطمه محمدی (خراسان رضوی) مقام دوم:فاطمه معین زاده (فارس) مقام سوم مشترک :مریم زارع (فارس)فاطمه اعتصامی نیا(فارس) کلاس ۱۱ مقام اول:مهناز حسینی (همدان) مقام دوم:مینا سالکی (تهران) مقام سوم مشترک :کیمیا حیدر تجری (البرز) فاطمه نعیمی (تهران)

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران