تبلیغات


رویدادها

مسابقات پارا تنیس روی میز آقایان ( ایستاده )

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۱۲ الی ۱۳ دی ۹۸

مسابقات پارا تنیس روی میز آقایان ( نشسته )

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۱۰ الی ۱۱ دی ۹۸

مسابقات پارا تنیس روی میز بانوان

محل :مجموعه هرندی تهران

زمان :۸ الی ۹ دی ۹۸

مرحله سوم لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده ( فدراسیون )

زمان :۴ الی ۶ دی ۹۸


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1398/10/09 15:39
کد خبر
194823

بررسی مسابقات آسیای میانه
گفتگوی مرکز روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز با نسیم رنجبر سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر کشورمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، مرکز روابط عمومی فد راسیون تنیس روی میزکشورمان در گفتگویی با نسیم رنجبر سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر کشورمان به بررسی مسابقات و کمپ تمرینی در بخش نوجوانان دختر پرداخته است.

 

در این گفتگو نسیم رنجبر عنوان کرد:  سطح مسابقات بسیار خوب و فراتر از انتظار بود. علی الخصوص در رده دختران بازیکنان ایران رقابت های سخت و فشرده ای داشتند.رقیبان قدر ازبکستان و قزاقستان رقابت سختی با نوجوانان ایران داشتند و با سبک های مختلف بازی، بازیهای زیبا و رقابت های تنگاتنگی به نمایش گذاشتند،به طوری که بازیکنان ایران در دوبازی سخت، با نتیجه ی نزدیک 3_2 پیروز میدان شدند.

وی افزود : سطح کیفی کمپ با حضور سرمربی کمپ اقای دیمیتری لونکو بسیار خوب و پربار برای بازیکنان و مربیان بود. و مبنای  تمرینات در جهت بهبود پوزیشن بازیکنان در فورهند و بکهند، بالانس و تعادل، چرخش تنه، تاکید بر زاویه ی صفحه ی راکت در ضربات، تراجکتوری، سرویس و دریافت، هماهنگی بدن، کنترل بدن و تنه همزمان با اجرای ضربه و کانکشن فورهند و بکهند بدون تغییر پوزیشن بود. تاکید بر بدنسازی روزانه جز، برنامه های اقای لونکو بود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر کشورمان درباره ریز نتایج بازیکنان نوجوان کشورمان توضیح داد:

الینا رحیمی در مقابل بازیکن قزاقستان 3_0،در مقابل بازیکن ازبکستان 3_0و در مقابل دوبازیکن از ترکمنستان 3_0به برتری دست یافت و از گروه خود به عنوان نفر اول صعود کرد. در مرحله ی نیمه نهایی در مقابل بازیکن قدر ازبکستان به برتری 3_0دست یافت تا در فینال مسابقات با دیگر حریف ایرانی مبینا صبحانی خواه روبرو شود و در نهایت این بازیکن خوب بدون گیم باخته قهرمان مسابقات شد.

و مبینا صبحانی خواه در مقابل حریف چاپر وقدر ازبکستان بانتیجه ی 3_2 به پیروزی رسید. در مقابل بازیکن قدر قزاقستان  با نتیجه ی 3_2به پیروزی رسید و در مقابل بازیکن ترکمنستان 3_0پیروز میدان بود. و در نهایت از گروه خود به عنوان نفر اول صعود کرده و در مرحله ی بعد در مقابل حریف قدر ازبک در یک بازی سخت در حالیکه 2_1از حریف خود عقب بود، توانست با نتیجه ی 3_2در مقابل حریف خود پیروز شد. و در فینال مقابل الینا رحیمی دیگر بازیکن ایران با نتیجه 3_0شکست را پذیرا شد و مقام نایب قهرمانی مسابقات را کسب کرد

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران