تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذر

تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور

محل :منطقه آزاد اروند - آبادان

زمان :12 - 15 آذر ۹۷

تورایرانی بزرگسالان بانوان کشور

محل :مشهد مقدس

زمان :۷ - ۹ آذر ۹۷

مرحله اول لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور

محل :آکادمی امیراحتشام زاده مجموعه انقلاب تهران

زمان :29 آبان - ۱ آذر ۹۷

المپیاد استعدادهای برتر پسر

محل :اصفهان

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

المپیاد استعدادهای برتر دختر

محل :کرج

زمان :1 الی 4 آذرماه 97

دور دوم هوپس دختر

محل :قم

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1396/03/30 12:23
کد خبر
18103

روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان آذربایجان شرقی خبر داد
نخستین باشگاه آکادمی تخصصی پینگ‌پنگ منطقه ارسباران در شهرستان اهر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان آذربایجان شرقی به نقل از خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه نخستین باشگاه آکادمی تخصصی پینگ‌پنگ منطقه ارسباران در شهرستان اهر (خانه پینگ‌پنگ) با حضور رئیس هیأت تنیس روی میز استان آذربایجان شرقی، رؤسای ادارات ورزش و جوانان، مدیریت توزیع نیروی برق، ثبت‌اسناد و جمعی از ورزشکاران رشته پینگ‌پنگ افتتاح شد.

جلیل علیجانپور در آیین افتتاح خانه پینگ‌پنگ شهرستان اهر، اظهار داشت: باشگاه آکادمی یا همان خانه پینگ‌پنگ شهرستان اهر با همت مضاعف اعضای هیئت پینگ‌پنگ این شهرستان امروز شاهد راه‌اندازی این باشگاه هستیم.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران رشته پینگ‌پنگ شهرستان اهر استعداد بالقوه‌ای در این رشته ورزشی دارند، افزود: با توجه به اینکه شهرستان اهر چندین بار میزبان مسابقات استانی در رشته پینگ‌پنگ بوده و در همین مسابقات شاهد شکوفایی ورزشکاران بوده‌ایم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر یادآور شد: در صورتی‌که از ورزشکاران رشته پینگ‌پنگ حمایت‌های خوبی صورت گیرد حتی ورزشکاران ما استعداد این را دارند که در مسابقات بین‌المللی نیز حضور یافته و برای کشورمان مقام کسب کنند.

حضور دو ورزشکار پینگ‌پنگ کار اهری در تیم استانی

رئیس هیأت پینگ‌پنگ شهرستان اهر نیز در این آیین گفت: در دهه‌های شصت و هفتاد پینگ‌پنگ شهرستان اهر نه‌تنها در سطح استان بلکه در کشور نیز عرض‌اندام می‌کرد و در واقع این شهرستان در گذشته با ورزش در سطح کشور شناخته می‌شد و حتی گاهاً دو نفر از پنج نفر تیم پینگ‌پنگ استان از شهرستان اهر بودند.

جواد محمودپور با اشاره به اینکه در مسابقات استانی که به میزبانی اهر برگزار شد پینگ‌پنگ بازان اهری توانستند مقام‌های اول تا پنجم را کسب کنند و این برای ما افتخار محسوب می‌شد، افزود: متأسفانه از سال ۷۵ تا سال ۸۵ فعالیت به خصوصی علی‌الخصوص در پینگ‌پنگ در شهرستان اهر شاهد نبودیم که نهایتاً ورزشکاران پینگ‌پنگ به این مسائل اعتراض کردند که بعد از آن هیئت پینگ‌پنگ این شهرستان تشکیل شد.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران