تبلیغات


رویدادها

دور سوم تورایرانی بانوان

محل :کرج

زمان :۷ الی ۹ آذر

دور سوم تورایرانی آقایان

محل :اصفهان

زمان :۷ الی ۹ آذر


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1398/05/21 15:18
کد خبر
100903

دستاورد سه اعزام بین المللی موفق ‏
کسب 9672 امتیاز در رنک جهانی و ۶ مدال رنگارنگ ‏

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، مرداد ۹۸ ماه خوب و موفقی برای تنیس روی میز ایران بود . سه ملی پوش کشورمان در رده های مختلف سنی در رقابت های تورجهانی بزرگسالان و زیر ۲۱ سال کره شمالی و نیجریه و مسابقات سطح بالایی گلدن سری جوانان و نوجوانان هنگ کنگ شرکت کردند که حاصل کسب 9672 امتیاز در رنکینگ جهانی و ۶ مدال رنگارنگ بود .

 

تورجهانی چنج پلاس کره شمالی

امیرحسین هدایی و امین احمدیان دو ملی پوش کشورمان در این رقابت ها حاضر شدند که حاصل تلاش بازیکنان کشورمان کسب مدال برنز رده بزرگسالان توسط هدایی بود . کار بزرگی که برای او ۷۱۵ امتیاز در رنکینگ جهانی داشت . امیرحسین در رقابت های زیر ۲۱ سال نیز موفق شد ۱۲۰۰ امتیاز بدست آورد . احمدیان نیز در این پیکارها موفق شد در بخش بزرگسالان ۵۵۰ امتیاز و در زیر ۲۱ سال ۱۲۰۰ امتیاز را به اندوخته خود اضافه کند .

تورجهانی چلنج پلاس نیجریه

در این رقابت های امیرحسین هدایی بعد از موفقیت در شرق آسیا به افریقا رفت تا خودش رو امتحان کند . او که یکی از اعضا تیم ملی بزرگسالان در رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی تیمی المپیک محسوب می شود زیر نظر کادر فنی مسابقات خودش را انجام داد و در لاگوس هم موفق شد در قسمت زیر ۲۱ سال با بازیهای خوب خود به فینال راه یابد و مدال نقره را از آن خود کند . هدایی در این پیکارها در بزرگسالان ۲۲۰ امتیاز و در رده سنی زیر۲۱ سال ۱۹۲۰ امتیاز بدست آورد تا خود را بعنوان یکی از بازیکنان مطرح این رده سنی در جهان معرفی کند .

مسابقات اپن جهانی گلدن سری هنگ کنگ

رقابت های گلدن سری نوجوانان و جوانان در طول سال فقط در ۴ کشور برگزار می شود و سال ۲۰۱۹ ۳ مسابقه در شرق آسیا و کروواسی بعنوان تنها میزبان غیر آسیایی این مسابقات را برگزار می کنند . اهمیت کسب مقام در این مسابقات بعنوان بالاترین و معتبرترین مسابقات اپن جهانی بالاست خصوصا در شرق آسیا . در این پیکارها امین احمدیان و نوید شمس نفرات برتر کشورمان در رنکینگ جهانی جوانان و نوجوانان بهمراه مهندس افشین بدیعی حاضر داشتند و با درخشش خیرکننده در شرق آسیا کشورهای برتر جهان را متحیر کردند . کسب مدال طلای تیمی نوجوانان توسط نوید شمس و بدست آوردن ۲ مدال طلای انفرادی و دونفره جوانان و مدال برنز تیمی جوانان توسط امین احمدیان باعث شد ۳ بار پرچم خوشرنگ کشورمان در هنگ کنگ به احتزاز درآید . حاصل تلاش امین احمدیان ۲۷۰۲ امتیاز و نوید شمس ۱۱۶۵ امتیاز در رنکینگ جهانی است .

رنکینگ ماه آینده فدراسیون جهانی تنیس روی میز شاهد صعود خوب این ۳ ورزشکار ارزنده کشورمان خواهد بود و قطعا آنان با آمادگی بهتر راهی رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان و اندونزی خواهند شد .

 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران