تبلیغات


رویدادها

دور سوم تورایرانی بانوان

محل :کرج

زمان :۷ الی ۹ آذر

دور سوم تورایرانی آقایان

محل :اصفهان

زمان :۷ الی ۹ آذر


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1398/05/17 20:20
کد خبر
100343

تکرار یک برای اولین بار دیگر
طلای گلدن سری تور جهانی نوجوانان و جوانان سهم ایران شد/احمدیان برنز جوانان را کسب کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز،پس از دو روز رقابت تیمی نوجوانان و جوانان کشورمان در تور جهانی گلدن سری به میزبانی هنگ کنگ ،ایران برای نخستین بار به مدال ارزشمند طلای نوجوانان و برنز جوانان دست یافتند.

مسابقات در رده سنی نوجوانان با حضور ۱۲ تیم در قالب ۴ گروه آغاز شد.نوید شمس به همراه یونوک هنگ کنگی پس از برتری ۳ بر ۰ مقابل تایلند و کره به مصاف هند در نیمه نهایی رفتند و پس از عبور ۳ بر ۱ ، در فینال رقابتها چین تایپه را با نتیجه ۳ بر ۲ از پیش رو برداشتند تا بدین ترتیب برای نخستین بار اولین مدال طلای رقابتهای تیمی را به نام خود به ثبت برسانند.

در آنسوی مسابقات گروهی ۹ تیم از جوانان در قالب ۳ گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند.احمدیان در گروه دوم با یاناپونگ از تایلند پس از عبور ۳ بر ۰ از تیم مشترک هنگ کنگ و چین تایپه،۳ بر ۱ از کره به نیمه نهایی رسیدند تا به مانند نوجوانان برای خوشرنگ تر شدن مدال با رقبای هندی به جدال بپردازند. پذیرش شکست ۳ بر ۱ مقابل حریف تیم کشورمان را صاحب مدال ارزشمند سوم تیمی جوانان کرد. هدایت دو نماینده ایران را در این مسابقات مهندس افشین بدیعی بر عهده داشت.

گفتنیست رقابت های گلدن سری دارای بالاترین امتیاز در رنکینگ جهانی میباشد.

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران